REKLAMA

Rowerowe Kino Plenerowe w sobotę na osiedlu Budziwój

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowski Dom Kultury oraz Rada Osiedla Budziwój zapraszają wszystkich miłośników kina oraz kolarstwa – również tego czysto rekreacyjnego na Rowerowe Kino Plenerowe. Wydarzenie odbędzie się w już w najbliższą sobotę 12 września 2020 roku o godzinie 16:00 na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country. Liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowane osoby mogą zgłaszać swój udział do dnia 11 września 2020 roku.

Plakat - Rowerowe Kino Plenerowe

Rowerowe Kino Plenerowe to inicjatywa realizowana w ramach projektu „Podłącz się pod kulturę”, który jest finansowany ze środków Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. Wydarzenie ma na celu zachęcić mieszkańców osiedla Budziwój do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, ich wzajemną integrację oraz zagospodarowanie czasu wolnego.


Rowerowe Kino Plenerowe odbędzie się w sobotę 12 września 2020 roku na terenie zielonym przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country zlokalizowanym przy ul. Herbowej 3. O godzinie 16:00 odbędzie się projekcja animowanego filmu „Toy Story 4” w ramach kina rodzinnego, a następnie o godzinie 19:00 projekcja filmu „Przemytnik” z Clintem Eastwoodem w roli głównej w ramach seansu dla dorosłych. Dodatkową atrakcją będzie stoisko kina Helios, na którym uczestnicy będą mogli zaopatrzyć się w darmowy popcorn.
-informują organizatorzy 

Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą koców, które obok przygotowanych leżaków pozwolą spędzić seans w piknikowej atmosferze.

Wszyscy widzowie są proszeni o przestrzeganie obowiązujących wytycznych sanitarnych oraz zasłonięcie ust i nosa.

Liczba miejsc jest ograniczona, a mailowego zgłoszenia można dokonać do dnia 11 września 2020 roku pisząc na adres podany TUTAJ. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej.


Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

Autor: Amelia Krupik

08-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rowerowe-kino-plenerowe-w-sobote-na-osiedlu-budziwoj-1700