REKLAMA

Roksana Węgiel najlepsza w kategorii pop/rock Bestsellerów Empiku! (FOTO, WIDEO)

|

Roksana Węgiel najlepsza w kategorii pop/rock Bestsellerów Empiku! (FOTO, WIDEO)

Roksana Węgiel zwyciężyła w kategorii muzyka pop/rock plebiscytu Bestsellerów Empiku 2019. 15-letnia jaślanka na chwilę przed wtorkową galą odebrała też platynową płytę za swój debiutancki studyjny krążek “Roksana Węgiel”.

roksanawegiel

Foto: screenshot / facebook.com/empikcom

We wtorek odbyła się gala Bestsellerów Empiku 2019. Jedną z nagród tego plebiscytu zdobyła 15-letnia Roksana Węgiel, o włos pokonując Darię Zawiałow w kategorii pop/rock.

Nagrodzony krążek „Roksana Węgiel” zaledwie dwa miesiące po premierze zdobył status Złotej Płyty, którą wręczono po występie podczas ubiegłorocznej gali. Jaślanka na chwilę przed rozpoczęciem tegorocznych Bestsellerów Empiku odebrała na czerwonym dywanie platynową płytę, następnie pojawiła na scenie  – tym razem by odebrać nagrodę w plebiscycie Empiku (kategoria pop/rock od 56:43 – wideo nad tekstem).

roksana węgiel

Foto: YouTube / kanał: empik

Wow! Naprawdę się tego nie spodziewałam i z całego serca chciałam podziękować moim fanom, bo to przede wszystkim dzięki nim. A także wszystkim, którzy współtworzyli ze mną ten album. Jestem mega wdzięczna i bardzo się cieszę – powiedziała po odebraniu nagrody Roxie.

Muzyczne show towarzyszące gali po raz kolejny przyciągnęło przed ekrany telewizorów sporo widzów. Na empikowej scenie wystąpiły gwiazdy polskiej sceny oraz specjalny gość zagraniczny – zespół Inhaler, którego frontmanem jest Elijah Hewson, syn wokalisty U2, Bono. Młoda formacja pokazała, że wkrótce może zdominować międzynarodową scenę muzyczną.

Nie zabrakło polskich artystów, którzy zaprezentowali się w nietypowych kolaboracjach. Usłyszeliśmy m.in. “Co mi Panie Dasz” w interpretacji Beaty Kozidrak i Natalii Nykiel czy “Nigdy więcej nie tańcz ze mną” w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego i Ani Dąbrowskiej, a to wszystko w oryginalnych aranżacjach Miuosha, przygotowanych specjalnie na tę galę. Widzowie Empiku mieli okazję usłyszeć jako pierwsi singiel z nowej płyty Artura Rojka, a także utwory Piotra Roguckiego i Kuby Karasia czy Mrozu. Galę prowadził Marcin Prokop, a gospodarzami internetowej relacji z czerwonego dywanu byli Piotr Grabarczyk i Karolina Gilon. 

Źródło: empik / informacja prasowa

06-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

roksana-wegiel-najlepsza-w-kategorii-poprock-bestsellerow-empiku-foto-wideo-8160-00r2kc