REKLAMA

Roksana Węgiel nagrała nowy teledysk! Zobacz klip (WIDEO)

|

Roksana Węgiel nagrała nowy teledysk! Zobacz klip (WIDEO)

W piątek w serwisie YouTube pojawił się najnowszy teledysk Roksany Węgiel. Klip do piosenki “Potrafisz” osiągnął już prawie 400 tysięcy wyświetleń.

iugigig

Foto: YouTube / RoksanaWegielVEVO

Roksana Węgiel promuje swój debiutancki krążek – „Roksana Węgiel”. 15 listopada w salonach Empiku pojawi się limitowana edycja płyty, na której znajdzie się 17 utworów. Cztery będą premierowe, a dwa są wykonane w języku angielskim. Teledyski młodej wokalistki osiągnęły w serwisie YouTube już ponad 80 milionów wyświetleń. Najnowszy klip, noszący tytuł “Potrafisz”, po czterech dniach od premiery osiągnął już niemal 400 tysięcy wyświetleń.

 

 

Kilka dni przed opublikowaniem teledysku do piosenki “Potrafię” na YouTubie pojawił się klip do utworu “Half Of My Heart, w którym 14-letnia wokalistka pokazała swoją ostatnią trasę koncertową, spotkania z fanami oraz ujęcia zakulisowe.

Warto wspomnieć, że w ostatnią niedzielę jaślanka odebrała nagrodę polskiego plebiscytu Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszej wokalistki. W głosowaniu internautów Roxie pokonała takich wykonawców, jak: Sarsa, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow oraz duet Bass Astral x Igo.

 

 

 

10-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

roksana-wegiel-nagrala-nowy-teledysk-zobacz-klip-wideo-727-00r2kc