REKLAMA

Rodziny wielodzietnne potrzebują wsparcia

RZESZÓW. Mieszkańcy mogą mieć wpływ na kształt programu dla rodzin wielodzietnych.

Urzędnikom miejskim spodobała się aktywność rzeszowian i chęć współtworzenia miasta. Stąd kolejny pomysł, na podsycenie społecznego ducha.

Do końca czerwca można zgłaszać innowacyjne pomysły ułatwiające życie „Rodzinom wielodzietnym 3+, Rodzinom Zastępczym” mieszkającym na terenie Rzeszowa. Dodatkowo, posiadacze uprawniającej rodziny wielodzietne do zniżek, mogą ocenić oferty przygotowane przez przedsiębiorców, którzy włączyli się do akcji.

fot. flickr.com/Christopher Allison Photography

fot. flickr.com/Christopher Allison Photography

Zasady Projektu:
1. Warunkiem udziału w projekcie jest zgłoszenie propozycji przy wykorzystaniu formularza „dodaj pomysł”.
2. Każda zgłoszona propozycja może zostać poddana ocenie przez innych użytkowników serwisu.
3. Organizator projektu wybierze 5 najlepiej ocenionych partnerów programu „Rodzina Wielodzietna 3+, Rodzina Zastępcza” co pół roku. Najlepiej ocenieni partnerzy programu zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.
4. Najbardziej aktywni użytkownicy w ujęciu kwartalnym, którzy zgłoszą najlepsze rozwiązania i pomysły odnośnie programu jak i konstruktywne oceny partnerów programu „Rodzina wielodzietna 3+, Rodzina Zastępcza” otrzymają zestawy gadżetów.
5. Użytkownik serwisu, którego zgłoszona propozycja znalazła się w gronie najlepiej ocenionych, zostanie poinformowany o nagrodzie na indywidualnym profilu w serwisie.

Ocena następuje w formie głosowania na platformie dobre pomysły, w trakcie głosowania można przyznać punkty przedsiębiorcom, którzy oferują zniżki w ramach programu.

Ocena trwa do końca czerwca.

17-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rodziny-wielodzietnne-potrzebuja-wsparcia