REKLAMA

Robert Janowski odwiedzi Rzeszów. Spotka się ze studentami

RZESZÓW / PODKARPACIE. 9 marca do Rzeszowa przyjedzie Robert Janowski – prowadzący teleturniej muzyczny “Jaka to melodia”. Spotka się ze studentami WSIiZ i opowie im, jak kreować własny wizerunek.

foto: archiwum Rzeszów24.pl

foto: archiwum Rzeszów24.pl

Zajęcia z gwiazdą TVP odbędą się w ramach projektu, który zakłada spotkania uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz uczelni wyższych ze znanymi osobami, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w danym zawodzie. Akcja obejmuje również rozmaite ćwiczenia, warsztaty oraz konkursy.

Warsztaty ze studentami noszą nazwę “Laboratorium wizerunku Roberta Janowskiego”. Prowadzący spotka się z grupą około 30 osób na wykładzie oraz z wybranymi uczniami na zajęciach w mniejszych grupach.

Nie każdy będzie mógł wziąć udział w tych wyjątkowych warsztatach. Warunkiem przystąpienia jest wysoka średnia ocen oraz samodzielne wykonanie własnego projektu wizerunkowego.

Janowski odwiedził już WSIiZ w listopadzie ubiegłego roku, kiedy uczył studentów, jak zachowywać się przed kamerą. Warsztaty poprowadził w profesjonalnym studiu telewizyjnym.

(az)

18-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

robert-janowski-odwiedzi-rzeszow-spotka-sie-ze-studentami