Resovia zmierzy się z Lechią Gdańsk w Pucharze Polski

Piłkarze Resovii zwyciężyli w środę z Wartą Poznań. Wygraną zapewniły Pasiakom dwa gole Bartłomieja Buczka. W 1/16 Pucharu Polski podopieczni Szymona Grabowskiego powalczą z Lechią Gdańsk.
resovia_chelmianka_1_0
Resovia na mecz z Wartą Poznań wyszła bardzo zmotywowana. Było to spowodowane chęcią odkupienia win za ligową porażkę w Radomiu. Już w 11. minucie spotkania bezlitośnie do bramki poznańskiej ekipy trafił Bartłomiej Buczek. Przed przerwą ten sam piłkarz ponownie wpisał się na listę strzelców. Wynik 2:0 utrzymał się do końca meczu.
Pasiaki w 1/16 finału Pucharu Polski zmierzą się z Lechią Gdańsk. Będzie to szansa na rewanż za przegraną w meczu z okazji 110-lecia klubu ze stolicy Podkarpacia. Mecze 1/16 Pucharu Polski zostaną rozegrane w dniach 30-31 października.