REKLAMA

Resovia vs Stal… na pięści. Kolejna ustawka kiboli

TYCZYN / PODKARPACIE. Trwają Mistrzostwa Podkarpacia w MMA. W pobliskim parku w tym samym czasie spotykają się kibole Resovii i Stali i wyrównują porachunki…

6

foto: archiwum rzeszow24.pl

Policja wyjaśnia okoliczności kolejnej ustawki pseudokibiców rzeszowskich klubów. Podczas trwania gali MMA “ALMMA 120”, w miejscowym parku w Tyczynie starło się około 40 mężczyzn.

Policja została poinformowana o zdarzeniu około godziny 13:00. Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusze nikogo już nie zastali.

O ustawce kibole informowali na jednym z portali społecznościowych. Ich relacja do szczegółowych nie należała: „W dniu dzisiejszym podczas zawodów ALMMA w Tyczynie (fc Stali) dochodzi do ataku koalicji Resovia & Unia Tarnów (ok. 60) na kibiców Stali Rzeszów (ok. 25-30) znajdujących się na gali. Dochodzi do krótkiej walki między ekipami, a później przez defensywną postawę Stalowców, koalicji z mundurowymi” – czytamy.

To już druga ustawka na przestrzeni 1,5 miesiąca. Wcześniej kibole bili się w okolicach rzeszowskiej Baranówki. Wówczas policja zatrzymała ośmiu mężczyzn w wieku 19 – 35 lat.

(az)

07-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

resovia-vs-stal-na-piesci-kolejna-ustawka-kiboli