REKLAMA

RESOVIA: Pokonać niepokonanych – przed meczem z Podlasiem

RZESZÓW / PODKARPACIE. Resovia po remisie w Żółkiewce i straconej bramce w końcówce spotkania, już w sobotę będzie miała okazję do rehabilitacji. Pasiaki zagrają z Podlasiem.

Przy Wyspiańskiego 22 już w najbliższą sobotę dojdzie do starcia Resovii z niepokonanym w tym sezonie zespołem Podlasia Biała Podlaska. Drużyna z województwa lubelskiego w ubiegłym sezonie jedną nogą była już w czwartej lidze jednak jako zespół sklasyfikowany najwyżej spośród spadkowiczów z Lubelszczyzny zdołała się utrzymać.  Jak widać sport jest nieprzewidywalny a potencjalny spadkowicz z Białej Podlaskiej nie zanotował jeszcze porażki. Nasz sobotni rywal dotychczas zgromadził 5 punktów co pozwala mu na zajęcie 6 lokaty (1 zwycięstwo, 2 remisy, 0 porażek). W ostatniej kolejce podopieczni Roberta Różańskiego pokonali Tomasovię na jej terenie 0-2. Resovia natomiast zremisowała w Żółkiewce z tamtejszym Hetmanem 1-1 i do Rzeszowa wróciła z bagażem kilku urazów i kontuzji.

Resovia z Podlasiem w ostatnich latach bilans spotkań ma bardzo dobry. Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Ostatnie starcie pomiędzy tymi drużynami odbyło się 5 kwietnia bieżącego roku w Rzeszowie. Wówczas po golach Sebastiana Fedana, który w tym meczu po raz pierwszy założył kapitańską opaskę, dwóch trafieniach Kacpra Ropa i jednym Michała Ogrodnika „biało-czerwoni” pokonali Podlasie 4-0. Wówczas też piłkarze Resovii wyszli na mecz w koszulkach „Piotrek wracaj do zdrowia!” – hasło skierowane było do młodzieżowego bramkarza Resovii Piotra Tomczyka, który tym razem na szczęście zamiast w szpitalu znalazł się w kadrze na sobotnie spotkanie. Relacja z tamtego spotkania tutaj. Skrót z tamtego spotkania dostępny tutaj.

Mecz zostanie rozegrany w Rzeszowie na boisku przy ul. Wyspiańskiego 22, w sobotę 23 sierpnia o godz. 17:00. Bilety w cenie 5zł – ulgowy i 8zł – normalny. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w sobotnim spotkaniu serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!

źródło: cwks-resovia.pl

22-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

resovia-pokonac-niepokonanych-przed-meczem-z-podlasiem