REKLAMA

Remont ulicy. Mieszkańcy dotrą do domu tylko pieszo

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowskich kierowców czekają kolejne utrudnienia. Trwa remont ulicy Jana Pawła II – droga będzie wyłączona z ruchu, a mieszkańcy będą zmuszeni do odwieszenia kluczyków samochodowych. Na jak długo?

x

foto: archiwum rzeszow24.pl

 

Z końcem listopada rozpocznie się kolejny etap prac – układanie warstw bitumicznych na ul. Jana Pawła II, ul. Senatorskiej, ul. Miejskiej oraz ul. Gościnnej. Prace będą realizowane w dniach: 29.11 – 01.12.2016 (włącznie). W związku z powyższym pojawią się utrudnienia dla kierowców i mieszkańców.

W dn. 29.11 – 01.12.2016 (włącznie) ulica Jana Pawła II będzie całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów samochodowych na odcinku ok. 1,2 km – od ul. Kwiatkowskiego do pierwszych zabudowań za ul. Św. Antoniego. Nie będzie możliwy wjazd z ul. Jana Pawła II w ul. Senatorską i ul. Gościnną. Mieszkańcy remontowanego odcinka ul. Jana Pawła II oraz ul. Papieskiej będą mogli dotrzeć pieszo do swoich domów.

Prace bitumiczne na ul. Senatorskiej zostały zaplanowane na dzień 1 grudnia i obejmą odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ul. Jana Pawła II do skrzyżowania z ulicą Miejską. Ulica Miejska będzie także częściowo wyłączona z ruchu (tu prace obejmą odcinek ok. 30 m, na samym jej skrzyżowaniu z ul. Senatorską).

W dniach 29 – 30 listopada mieszkańcy ul. Senatorskiej, Miejskiej i Św. Antoniego będą mogli dojechać do swoich domów korzystając z ulic: Miejskiej, Strzelców oraz Jana Pawła II ale od strony ul. Budziwojskiej. Wyjątkiem będzie 1 grudnia gdy dojazd do ul. Senatorskiej będzie możliwy od strony ul. Porąbki.

Ul. Gościnna także będzie remontowana na odcinku ok. 30 m (skrzyżowanie z ul. Jana Pawła II). Jej mieszkańcy będą mogli dotrzeć do domów korzystając z ul. Wojtyły.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Apelujemy o uwagę i ostrożność. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w związku z całkowitym zamknięciem ul. Jana Pawła II w dniach od 29 listopada do 1 grudnia br. w godz. od ok. 8.00 do ok. 22.00 zmianie ulegną trasy linii nr 7, 12 i 21. Autobusy w/w linii pojadą od centrum do ul. Kwiatkowskiego / ul. Strażackiej trasą bez zmian, następnie ulicami Miłą, Kard. K.Wojtyły, Sikorskiego, Tyczyn, Budziwojska i dalej trasami bez zmian. Objazd obowiązuje w obu kierunkach. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

za: www.rzeszow.pl

28-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

remont-ulicy-mieszkancy-dotra-do-domu-tylko-pieszo