REKLAMA

Rekord na lotnisku w Jasionce.

RZESZÓW. W styczniu tego roku w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” odprawionych zostało ponad 37 tys. podróżnych. W porównaniu do ubiegłego roku to o trzynaście procent więcej. Wyzwaniem będzie teraz sezon letni, ponieważ z lotniska najprawdopodobniej znikną połączenia Ryanaira do Girony, Birmingham, Glasgow oraz Trapani.

jasionka

Takiego dobrego wyniku w styczniu do tej pory lotnisko w Jasionce nie zanotowało. Ponad 37 tys odprawionych pasażerów w pierwszym miesiącu roku o powód do zadowolenia, ponieważ styczeń zazwyczaj wypada kiepsko.

Pod znakiem zapytania stoi teraz sezon letni. Z Jasionki znika irlandzki przewoźnik. Likwiduje on również połączenia z innych lotnisk w Polsce, tłumacząc się brakiem wystarczającej liczby samolotów. Całkiem prawdopodobne jest to, że do Jasionki powrócą sezonowe połączenia doWłoch i Hiszpanii.

Z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka można teraz wylecieć m.in. w kierunku Paryża, Londynu, Rzymu, Dublina, Oslo czy Warszawy.

ZDJ.: wikipedia.pl

05-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rekord-na-lotnisku-w-jasionce