REKLAMA

REGION. Nietypowe świętowanie urodzin! 40-latek ukradł whisky i telefon komórkowy

REGION. Z pewnością na długo zapamięta swoje urodziny 40-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna został przyłapany na kradzieżach. W przychodni zdrowia, z gabinetu ukradł telefon komórkowy, a w markecie spożywczym alkohol. Okazało się, że złodziej w przeszłości okradał także inne sklepy i był już karany za podobne przestępstwa.

pexels-photo-1112259
Foto: Pexels.com / zdjęcie poglądowe

W środę przed południem policjanci zostali powiadomieni o kradzieży w przychodni zdrowia w Tarnobrzegu. Ustalono, że mężczyzna wykorzystał chwilową nieobecność pielęgniarki i z gabinetu ukradł telefon komórkowy. Moment kradzieży zauważył jeden z pacjentów. Obserwował mężczyznę, ponieważ wcześniej widział, jak sprawdza na wieszakach kurtki innych pacjentów. Szybka reakcja świadka, który zaalarmował policjantów, uniemożliwiła ucieczkę złodziejowi.

Funkcjonariusze ustalili, że to nie pierwsza wpadka 40-latka. Tego dnia, mężczyzna ukradł jeszcze w jednym z marketów trzy butelki whisky. Tuż po kradzieży został zatrzymany przez pracowników sklepu. Na miejscu interweniowali policjanci. Sprawca tłumaczył się mundurowym, że ukradł alkohol, bo potrzebował go na swoje urodziny. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze prowadzący czynności wyjaśniające ustalili, że 40-letni mieszkaniec Tarnobrzega na swoim koncie ma jeszcze kilkanaście innych kradzieży, których dopuścił się w ostatnich miesiącach. Łupem złodzieja padły wówczas artykuły spożywcze i alkohol. Powstałe straty wyceniono łącznie na blisko 2 tysiące złotych.

Policjanci przesłuchali 40-latka i przedstawili mu zarzuty. Okazało się, że mężczyzna odbywał już karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. Mieszkańcowi Tarnobrzega grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

01-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

regionnietypowe-swietowanie-urodzin-40-latek-ukradl-whisky-i-telefon-komorkowy-9232-00r2kc