REKLAMA

REGION: Z rzeki Mleczka wyłowiono ciało zaginionego mieszkańca Przeworska!

REGION. Przeworscy policjanci i strażacy od niedzieli poszukiwali mężczyzny, który miał utonąć w rzece Mleczka. W piątek funkcjonariusz wydziału kryminalnego odnalazł w wodzie zwłoki. Policjanci ustalili, że to zaginiony 43-letni mieszkaniec Przeworska.

303-187027

Foto: Podkarpacka Policja

W niedzielę 26 maja, oficer dyżurny przeworskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o osobie topiącej się w rzece Mleczka. Natychmiast na miejsce wysłano policjantów, strażaków i pogotowie. Na pomoc ściągnięto również specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego z Przemyśla wyposażoną w łódź z sonarem do penetracji dna koryta rzeki. Prowadzone od niedzieli poszukiwania nie przynosiły rezultatu.

W środę na policję zgłosiła się rodzina 43-letniego mieszkańca Przeworska, informując o jego zaginięciu. Policjanci podejrzewali, że może to być mężczyzna, którego poszukiwano na rzece Mleczka.

W piątek po godzinie 18:00 funkcjonariusz wydziału kryminalnego przeworskiej komendy, który uczestniczył w poszukiwaniach, odnalazł w wodzie ludzkie ciało. Ubiór wyłowionego mężczyzny odpowiadał opisowi podanemu przez rodzinę zaginionego, miał on także przy sobie dokumenty.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Źródło: Podkarpacka Policja

01-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-z-rzeki-mleczka-wylowiono-cialo-mezczyzny-9283-00r2kc