REKLAMA

REGION. Tragiczny wypadek w Jasionce. Lekarze nie byli w stanie uratować mężczyzny

RZESZÓW / JASIONKA. W sobotę przed godz. 20, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Jasionka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 52-latek kierujący oplem potrącił pieszego, który wszedł bezpośrednio przed jadący pojazd. Pieszy, 57-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przewieziony do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy życia mężczyzny, nie udało się uratować. Kierowca opla, mieszkaniec województwa śląskiego był trzeźwy.

Policja przypomina i apeluje  do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze oraz o noszeniu elementów odblaskowych przez pieszych.

Pamiętajmy – odblaski ratują nasze życie! Po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości około 20 – 30 metrów. Osobę wyposażoną w elementy odblaskowe widać z odległości 150 metrów. Wielu tragedii dałoby się uniknąć, gdyby ich uczestnicy nosili elementy odblaskowe. Dbajmy o własne życie. Zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych o każdej porze dnia, także w terenie zabudowanym.- czytamy w komunikacje policji 

źródło: KMP w Rzeszowie

foto. archiwum policji

14-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)