REKLAMA

REGION: Tragiczny wypadek! Nie żyje 26-letni rowerzysta!

REGION. Do tragicznego wypadku drogowego doszło w poniedziałek wieczorem na jednej z osiedlowych ulic w Nowej Dębie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 18-letni kierowca volkswagena passata zderzył się z rowerzystą. 26-letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu.

303-199042 (1)

Foto: Podkarpacka Policja

Policjanci oraz prokurator wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek o godzinie 19:30 w Nowej Dębie (pow. tarnobrzeski) na ulicy Jana Pawła II.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18–latek kierujący volkswagenem passatem zderzył się z rowerzystą. Mimo wysiłków mieszkańców oraz służb ratunkowych, 26–letni rowerzysta zmarł na miejscu zdarzenia.

Policjanci ustalili, że 18–letni kierowca był trzeźwy, badanie na zawartość środków narkotycznych wykluczyło ich obecność w organizmie. Na miejscu wypadku funkcjonariusze przeprowadzili oględziny obu pojazdów, wykonali dokumentację. Obecnie policja ustala przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego tragicznego w skutkach wypadku, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie ul. Słowackiego 2, tel. kom. 797 908 280 albo (15) 851 33 74.

Źródło: Podkarpacka Policja

19-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-tragiczny-wypadek-nie-zyje-26-letni-rowerzysta-9428-00r2kc