REKLAMA

REGION: Tragiczny wypadek! Nie żyje 22-latek

REGION. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w Racławicach w powiecie niżańskim, na drodze krajowej 19. Kierujący volkswagenem, chcąc uniknąć zderzenia z samochodem ciężarowym jadącym przed nim, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z mercedesem. 22-letni pasażer mercedesa zmarł na miejscu.

policja-800_1

Foto: Policja.pl

W poniedziałek na drodze krajowej numer 19 w Racławicach w powiecie niżańskim, doszło do tragicznego wypadku. Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków. Chcąc uniknąć zderzenia z jadącym przed nim samochodem ciężarowym, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka mercedesem.

W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł 22-letni pasażer mercedesa. Do szpitala trafił kierowca i pasażerka jadący mercedesem. Policjanci ustalili, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Dzięki zgromadzonej dokumentacji, wyjaśnią oni co było dokładną przyczyną wypadku.

Źródło: Podkarpacka Policja

26-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-tragiczny-wypadek-nie-zyje-22-latek-8978-00r2kc