REKLAMA

REGION: Tragiczny wypadek, nie żyje 18-latek! Dwie osoby ranne

RUDA / PODKARPACIE. W poniedziałek na trasie Ruda – Radomyśl Wielki doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniósł 18-letni mężczyzna. Dwie osoby zostały ciężko ranne.

303-197868

Foto: Podkarpacka Policja

W poniedziałek około godziny 17:00 w Rudzie miał miejsce tragiczny wypadek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący toyotą picnic, jadąc drogą relacji Ruda – Radomyśl Wielki, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w betonowy przepust. Samochód dachował i uderzył kolejno w dwa inne pojazdy zaparkowane przy posesji. Auto stanęło w płomieniach.

W pojeździe znajdowało się trzech młodych mężczyzn. 18-letniego pasażera, siedzącego z tyłu z płonącego pojazdu, wyciągnęli świadkowie zdarzenia. Dwóch mężczyzn siedzących z przodu zostało zakleszczonych w pojeździe. Strażacy wyciągnęli kierującego i pasażera, odcinając dach pojazdu.

Na miejscu załoga karetki pogotowia reanimowała kierowcę oraz udzielała pomocy pasażerom. 18-letni kierujący, pomimo długiej reanimacji zmarł. Dwóch pasażerów przewieziono do szpitala.

Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Oględziny wykonane przez technika kryminalistyki oraz dokumentacja fotograficzna posłużą do odtworzenia przebiegu zdarzenia i pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności wypadku.

Źródło: Podkarpacka Policja

29-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-tragiczny-wypadek-nie-zyje-18-latek-dwie-osoby-ranne-9286-00r2kc