REKLAMA

REGION: Tragiczny wypadek na Wisłostradzie. Zginął roczny chłopczyk

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w środowe przedpołudnie na Wisłostradzie. Kierująca renault clio czołowo zderzyła się z ciężarówką. W wypadku zginęło dziecko, będące pasażerem renault.

policja-800

Foto: policja.pl

Do wypadku doszło w środę około godziny 11:30 na Wisłostradzie w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latka kierująca renault clio straciła panowanie nad pojazdem, przejechała przez pas zieleni i czołowo zderzyła się z ciężarowym manem, jadącym w kierunku Tarnobrzega.

Na miejscu zginął roczny chłopczyk, będący pasażerem renault, natomiast kierująca została ranna i trafiła do szpitala. Kierowca mana był trzeźwy, od kierującej clio pobrano krew do badań. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Na drodze wojewódzkiej nr 871 do godzin popołudniowych występowały duże utrudnienia. Ruchu w obu kierunkach odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.

Źródło: Podkarpacka Policja

16-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-tragiczny-wypadek-na-wislostradzie-zginal-roczny-chlopczyk-8037-00r2kc