REKLAMA

REGION. Tragiczny finał poszukiwań 63-latka!

REGION. Policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek wyszedł z domu i nie powrócił. W niedzielę odnaleziono jego ciało w rzece Wielopolce.

303-201705
Foto: Podkarpacka Policja / Poszukiwania zaginionego mężczyzny nad rzeką Wielopolką

W sobotę po południu ropczyccy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 63-letniego mieszkańca Skrzyszowa. Ostatni raz mężczyzna widziany był dzień wcześniej, w piątek około południa. 63-latek wyszedł z domu na spacer i nie powrócił.

Policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowanych było w sumie kilkadziesiąt osób. Na miejsce skierowano także przewodnika z psem tropiącym. Prowadzący poszukiwania sprawdzali rejon pobliskiej rzeki Wielopolka. Do godziny 22:00 w sobotę przeszukiwano brzeg rzeki. Późnym wieczorem działania zostały przerwane.

W niedzielę rano, po wznowieniu poszukiwań, strażacy prowadzili je z wykorzystaniem pontonów. Przed godziną 11:00 poszukiwacze odnaleźli w rzece Wielopolce ciało zaginionego 63-latka i wydobyli je na brzeg.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny.

Źródło: Podkarpacka Policja

30-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-tragiczny-final-poszukiwan-63-latka-4058-00r2kc