REKLAMA

REGION: Śmiertelne zatrucie czadem! Nie żyje kobieta

REGION. W niedzielę w Przemyślu doszło do trzech zdarzeń związanych z podtruciami tlenkiem węgla. Niestety jedno z nich zakończyło się śmiercią kobiety.

W niedzielę dyspozytornia medyczna w Przemyślu przyjęła dwa zgłoszenia związane z podtruciem tlenkiem węgla. Do pierwszego zdarzenia doszło na ulicy Kosynierów. Starsza osoba trafiła do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla.

Drugie zgłoszenie dotarło do ratowników około godziny 18:00. W bloku przy ulicy Ofiar Katynia czadem podtruła się kobieta. – Niestety, pomimo bohaterskiej postawy sąsiada, który podjął reanimację, zmarła wskutek zatrucia tlenkiem węgla. Trzecie zgłoszenie dotyczyło zdarzenia na ulicy Lelewela, zrealizowała je Państwowa Straż Pożarna – informuje na Facebooku Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

– Sprawdzajmy stan techniczny piecyków oraz przewodów kominowych i wentylacji! Warto też zakupić domowy czujnik tlenku węgla. Ta inwestycja to koszt kilkudziesięciu złotych. Kilkadziesiąt złotych w tym przypadku jest ceną życia – apelują ratownicy.

 

25-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-smiertelne-zatrucie-czadem-nie-zyje-kobieta-1697-00r2kc