REKLAMA

REGION: Samochód uderzył w wózek z dzieckiem! Dziewczyna w szpitalu

PODKARPACIE. Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj w Stalowej Woli. Kierująca audi, na przejściu dla pieszych, uderzyła w wózek, w którym przewożone było dwuletnie dziecko. Dziewczynka z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj na ul. Ofiar Katynia w Stalowej Woli. Około godz. 12.40, funkcjonariusze zostali powiadomieni o potrąceniu dziecka na przejściu dla pieszych.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi, 25-latka zjeżdżając z ronda przy ul. Ofiar Katynia w kierunku ul. Popiełuszki, nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącej przez przejście dla pieszych kobiecie z wózkiem, w którym znajdowało się dwuletnie dziecko. Pojazd uderzył w wózek, który przewrócił się. Dwulatka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Zarówno kierująca audi, jak i matka dziecka były trzeźwe.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Na czas trwania czynności odcinek jezdni na którym doszło do zdarzenia został wyłączony z ruchu.

Postępowanie w sprawie prowadzi stalowowolska policja.

Policjanci apelują do kierowców o bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów i przypominają, że zbliżając się do przejścia dla pieszych, należy zachować szczególną ostrożność.

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji.

KWP


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

DOMARADZ. Śmierć 36-letniego motocyklisty. Nieudane wyprzedzanie (ZDJĘCIA, NOWE INFORMACJE)

foto: KPP Brzozów


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)