REKLAMA

REGION: Poszukiwał go Interpol. Wpadł na przejściu granicznym w Medyce

REGION. We wtorek funkcjonariusze Służby Granicznej z pieszego przejścia granicznego w Medyce zatrzymali 32–letniego obywatela Ukrainy, który był poszukiwany tak zwaną czerwoną notą Interpolu. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo.

14-168220

Foto: bieszczadzki.strazgraniczna.pl

W trakcie odprawy paszportowej na pieszym przejściu granicznym w Medyce, na kierunku wyjściowym z Polski, funkcjonariusze ujawnili, że dane 32-letniego Ukraińca figurują w bazach poszukiwawczych Interpolu.

Z zawartych w bazach Interpolu informacji wynikało, że mężczyzna od 14 lat był poszukiwany na terenie 190 krajów na całym świecie. 32-latek jest podejrzewany o morderstwo na terenie Ukrainy – informuje Elżbieta Pikor, rzecznik Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Zgodnie z procedurą mężczyzna został zatrzymany i przekazany Policji. O dalszym jego losie zadecyduje sąd.

Od początku 2019 roku na podkarpackich przejściach granicznych funkcjonariusze Służby Granicznej zatrzymali już ponad 200 osób zastrzeżonych w krajowych oraz międzynarodowych bazach poszukiwawczych.

Źródło: bieszczadzki.strazgraniczna.pl

01-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-poszukiwal-go-interpol-wpadl-na-przejsciu-granicznym-493-00r2kc