REKLAMA

REGION: Pijany kierowca potrącił dwie kobiety. Jedna z nich nie żyje! (FOTO)

ŚWIĘTONIOWA / PODKARPACIE. Wyjaśniane są okoliczności wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek. 30-latek kierujący oplem, potrącił dwie kobiety idące poboczem drogi. Obie trafiły do szpitala, niestety życia jednej z nich nie udało się uratować. Kierujący oplem był nietrzeźwy, miał 2,5 promila alkoholu.

303-200224

Foto: Podkarpacka Policja

W poniedziałek policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło przed godziną 19:00, w miejscowości Świętoniowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym marki Opel, 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego na prostym odcinku drogi potrącił dwie kobiety idące poboczem, następnie wjechał do przydrożnego rowu. Pomimo reanimacji, życia 72-letniej kobiety nie udało się uratować, zmarła w szpitalu. Druga z kobiet, 57-latka, z obrażeniami trafiła do szpitala.

303-200222

Foto: Podkarpacka Policja

Oplem podróżowały dwie osoby, 30-letni kierowca i 43-letni pasażer. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu mężczyzn. Urządzenie wykazało, że kierujacy vectrą był pijany, miał 2,5 promila alkoholu. Pasażer także był nietrzeźwy, miał blisko 2,5 promila. Obaj mężczyzni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

303-200223

Źródło: Podkarpacka Policja

03-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-pijany-kierowca-potracil-dwie-kobiety-jedna-z-nich-nie-zyje-1349-00r2kc