REKLAMA

REGION: Pijani rodzice opiekowali się dwuletnią dziewczynką

STALOWA WOLA / PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem stalowowolscy policjanci interweniowali w związku z sygnałem o pijanych rodzicach opiekujących się dzieckiem. 32-letnia kobieta i jej 35-letni mąż mieli po blisko trzy promile alkoholu w organizmach i w takim stanie zajmowali się dwuletnią córeczką. Materiały w tej sprawie trafią do sądu.

Wczoraj tuż przed godz. 16.30 do oficera dyżurnego stalowowolskiej komendy dotarła informacja o tym, że dwuletnie dziecko przebywa pod opieką nietrzeźwych rodziców w mieszkaniu przy ulicy Popiełuszki. Natychmiast na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze, którzy potwierdzili to zgłoszenie.

W mieszkaniu policjanci zastali dwuletnią dziewczynkę oraz jej rodziców: 32-letnią kobietę i 35-letniego mężczyznę. Oboje byli pod wyraźnym działaniem alkoholu. Policjanci zbadali ich stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma 2,83, a jej mąż 2,96 promila promila alkoholu w organizmie.

Dziecko zostało przewiezione do stalowowolskiego szpitala, a o całej sytuacji powiadomiony zostanie sąd rodzinny w Stalowej Woli.

1720198491

źródło: KWP

13-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-pijani-rodzice-opiekowali-sie-dwuletnia-dziewczynka