REKLAMA

REGION: Pięciu piłkarzy zginęło w zderzeniu busa z TIR-em (ZDJĘCIA)

W Weryni w powiecie kolbuszowskim na drodze wojewódzkiej nr 875 volkswagen transporter zderzył się z ciężarową scanią. Trzy osoby zginęły na miejscu. Do szpitala trafiło pięć osób rannych w wypadku.

Wczoraj po południu w szpitalu zmarł czwarty poszkodowany w zdarzeniu. Niestety nie udało się uratować również życia 29-letniego pasażera busa, który zmarł dzisiaj rano.

Foto: KPP Kolbuszowa

Foto: KPP Kolbuszowa

Wczoraj około 9.30 dyżurny kolbuszowskiej komendy został powiadomiony o wypadku w Weryni na drodze wojewódzkiej nr 875 relacji Kolbuszowa – Sokołów Małopolski.

W zderzeniu volkswagena transportera z ciężarową scanią na miejscu zginęło trzech pasażerów volkswagena: 19-letni mieszkaniec województwa lubelskiego i dwóch mieszkańców powiatu mieleckiego w wieku 23 i 28 lat.

 

Foto: KPP Kolbuszowa

Foto: KPP Kolbuszowa

Busem podróżowało osiem osób.Wczoraj po południu, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł czwarty pasażer – 25-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Niestety nie udało się uratować również życia 29-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego, który zmarł dzisiaj rano w szpitalu. W szpitalu pozostają jeszcze dwaj mieszkańcy powiatu mieleckiego 25-latek, który kierował busem i 28-letni pasażer. 20-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, który również podróżował volkswagenem transporterem został wczoraj zwolniony do domu.

Kierowca scani – 51-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego nie odniósł obrażeń. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że busem podróżowali piłkarze z III–ligowego klubu piłkarskiego. Prawdopodobnie jechali na mecz. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika również, że do wypadku doszło na łuku drogi. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku przez niemal 9 godzin pracowali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego kolbuszowskiej jednostki oraz prokurator. Wykonane na miejscu oględziny, dokumentacja fotograficzna oraz zabezpieczone ślady, pomogą w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Foto: KPP Kolbuszowa

Foto: KPP Kolbuszowa

KPP Kolbuszowa

27-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-pieciu-pilkarzy-zginelo-w-zderzeniu-busa-z-tir-em-zdjecia