REKLAMA

REGION: Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Zobacz WIDEO!

REGION. W sobotę Kamil Blat z Kolbuszowej opublikował na swoim profilu na Fecebooku zdjęcia z obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy.

– Zaniepokoiło nas to, że kolesie stali samochodem na środku skrzyżowania i urządzali libację – komentuje na swoim Facebooku Blat.

– Zatrzymaliśmy samochód, ponieważ chcieli ,,wracać do domu”, następnie wyrwałem kluczyki ze stacyjki i wyprowadziłem panów z samochodu. Okazało się, że kierowca miał ponad 3,5 promila alkoholu. Cała akcja jest nagrana, aczkolwiek dla mnie, osobiście jest to spore przeżycie emocjonalne– dodaje.

– Nie bądźmy obojętni na takie zachowanie – reagujmy, bo gdyby nie Ja i Marcin, to komuś mogłaby się dziś przydarzyć wielka tragedia – apeluje Kamil Blat.

W niedzielę 2 czerwca na kanale Quadowy Vlog umieszczono materiał wideo z obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy.

Foto: YouTube / kanał: Quadowy Vlog

– Jazdy pod wpływem alkoholu nie uznajemy, dlatego nie mogliśmy przejść obok tej sytuacji obojętnie. Zauważyliśmy stojący na środku skrzyżowania samochód. Po chwili dotarło do nas, że siedzący w nim panowie są totalnie pijani. Zatrzymaliśmy się niedaleko, by obserwować rozwój sytuacji. Gdy pijany kierowca odpalił silnik i zaczął jechać, bez zastanowienia wkroczyliśmy do akcji – czytamy w opisie pod filmem w serwisie YouTube.

03-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-obywatelskie-zatrzymanie-pijanego-kierowcy-zobacz-wideo-6360-00r2kc