REKLAMA

REGION: Mężczyzna chciał popełnić samobójstwo. Życie uratowali mu policjanci

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w Kańczudze dzięki szybkiej reakcji uratowali mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie. Zaalarmowani funkcjonariusze na czas dotarli na miejsce i udzielili mu pierwszej pomocy.

24-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego trafił pod opiekę lekarzy, jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

Funkcjonariusze z Kańczugi ustalali miejsce pobytu właściciela pojazdu, który stał w rowie w Kańczudze w powiecie przeworskim. W trakcie wykonywanych czynności policjanci uzyskali informację od jego matki, że od dłuższego czasu syn nie mieszka w domu, jednak ona niepokoi się o niego, gdyż miewa ostatnio myśli samobójcze.

Policjanci niezwłocznie przystąpili do ustalenia miejsca, gdzie może przebywać mężczyzna. Nawiązali kontakt z jego siostrą, która przyznała, że otrzymała od brata sms, z którego treści wynikało, że zamierza popełnić samobójstwo. 24-latek nie odbierał telefonu. W końcu policjanci dodzwonili się do mężczyzny, który powiedział gdzie się znajduje.

Z uwagi na realne zagrożenie jego zdrowia i życia, policjanci niezwłocznie udali się we wskazane miejsce i zauważyli leżącego na trawie mężczyznę. Okazało się, że 24-latek pokaleczył się ostrym narzędziem. Funkcjonariusze zatamowali krwawienie i wezwali załogę pogotowia ratunkowego. Mieszkaniec powiatu przeworskiego trafił pod opiekę lekarzy, jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

źródło: KWP

21-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-mezczyzna-chcial-popelnic-samobojstwo-zycie-uratowali-mu-policjanci