REKLAMA

REGION: Mając prawie 3 promile chciał dojechać do Mielca

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 51-kierowca osobówki, który dziś rano uderzył w przepust drogowy w Kolbuszowej Dolnej. Mężczyzna prawdopodobnie zamierzał w tym stanie dojechać do Mielca. Jechał sam. Z urazem głowy trafił do szpitala.

mielec

O zdarzeniu Policję poinformowała dyspozytorka pogotowia ratunkowego. Według jej zgłoszenia, przed godz. 9 w Kolbuszowej Dolnej, na drodze relacji Kolbuszowa-Mielec, doszło do wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci, 51-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego kierujący samochodem marki Daewoo Nexia, jadąc w kierunku Mielca, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przepust drogowy. Mężczyznę z obrażeniami głowy do szpitala zabrała karetka pogotowia. 51-latek podróżował sam.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali oględziny. Na przednim siedzeniu pasażera zauważyli butelkę z alkoholem. Była w połowie pusta.

Podejrzenia kolbuszowskich policjantów okazały się słuszne. Funkcjonariusze, którzy pojechali do szpitala ustalić obrażenia kierowcy i przebadali go na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 2,68 promila alkoholu w organizmie. Jak ustalono zamierzał dojechać do Mielca.

51-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

ŹRÓDŁO : KWP

21-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-majac-prawie-3-promile-chcial-dojechac-do-mielca