REKLAMA

REGION. Krzewy marihuany w piwnicy, w pokoju i na polu uprawnym. 34-latek zatrzymany (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Jarosławscy kryminalni zabezpieczyli 223 sadzonki konopi indyjskich, krzewy marihuany oraz susz roślinny. 34-latek, do którego należały substancje zabronione, uprawiał je w piwnicy swojego domu, w pokoju i na polu uprawnym. Mieszkaniec gminy Pruchnik usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, nielegalnej uprawy marihuany oraz posiadania przyrządów, które służyły do niedozwolonego wytwarzania narkotyków.

449-295481
Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Jarosławia, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, że 34-letni mieszkaniec gminy Pruchnik, na swojej posesji, może uprawiać konopie indyjskie.

W poniedziałek, funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres i potwierdzili swoje podejrzenia. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do 34-latka znaleźli substancje zabronione. Na poddaszu budynku gospodarczego znajdował się susz konopi indyjskich, a w pomieszczeniu zajmowanym przez mężczyznę, sadzonki konopi. W piwnicy funkcjonariusze ujawnili krzewy konopi. Pomieszczenie, w którym uprawiał rośliny wyposażone było m.in. w instalację oświetleniową i wentylacyjną. Tuż za posesją, na polu uprawnym policjanci znaleźli także sadzonki konopi indyjskich.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli 124,36 gramów suszu konopi indyjskich innych niż włókniste, 223 sadzonki i krzewy konopi, 6 lamp i wiatrak.

34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, nielegalnej uprawy marihuany oraz posiadania przyrządów, które służyły do niedozwolonego wytwarzania narkotyków.

O konsekwencjach jakie poniesie 34-letni mieszkaniec gminy Pruchnik zadecyduje sąd.

449-295482

źródło: KPP Jarosław

zdjęcia: KPP Jarosław

27-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)