REKLAMA

REGION. Grozili nożem właścicielowi restauracji! Byli pijani

ŁAŃCUT, BIAŁOBRZEGI / PODKARPACIE. W poniedziałek policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy w jednej z restauracji grozili właścicielowi nożem. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, awanturnicy usłyszeli zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych.

hand-4822412_1280

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

W poniedziałek około godziny 14:30 łańcuccy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z lokali gastronomicznych na terenie gminy Białobrzegi. Według przekazanych informacji, sprawcy grozili nożem właścicielowi lokalu pozbawieniem życia.

Zaraz po zgłoszeniu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisom podanym przez zgłaszającego. Okazali się nimi 56-letni mieszkaniec gminy Czarna oraz jego 31-letni kolega. Obaj byli pijani. W chwili zatrzymania starszy z mężczyzn posiadał przy sobie nóż.

Pijani awanturnicy trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych. Grozi im do dwóch lat więzienia.

303-204536

Foto: KPP Łańcut / zabezpieczony nóż kuchenny

Źródło: KPP Łańcut

26-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-grozili-nozem-wlascicielowi-restauracji-byli-pijani-3378-00r2kc