REKLAMA

REGION: Dwa tragiczne wypadki. Trzy osoby nie żyją! (FOTO)

REGION. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło we wtorek. W Sokołowie Małopolskim zginął kierowca skody. W miejscowości Sobiecin w wyniku zderzenia opla z volkswagenem – dwie osoby poniosły śmierć, cztery zostały ranne.
303-199663
Foto: Podkarpacka Policja / wypadek w Sobiecinie
Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 16:00 na S19 w Sokołowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowej scanii zjechał nagle w lewo, przebił bariery oddzielające jezdnie i uderzył w skodę.
303-199664
Foto: Podkarpacka Policja / wypadek w Sobiecinie
Uszkodzone zostały jeszcze peugeot i renault. Kierujący skodą zginął na miejscu wypadku. 33-letni kierowca ciężarówki trafił do szpitala.
303-199692
Foto: Podkarpacka Policja / wypadek w Sokołowie Małopolskim
Drugi tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce około godziny 21:00 w miejscowości Sobiecin w powiecie jarosławskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letni kierowca opla astry, na prostym odcinku drogi, zjechał nagle na przeciwległy pas i zderzył się z volkswagenem polo.
Na miejscu wypadku zginął kierowca opla, w szpitalu zmarł 22-latek kierujący volkswagenem. Oplem podróżowało jeszcze czworo pasażerów – trzech mężczyzn i jedna kobieta w wieku od 18 do 21 lat. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala.
Źródło: Podkarpacka Policja
27-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

region-dwa-tragiczne-wypadki-trzy-osoby-nie-zyja-foto-7665-00r2kc