REKLAMA

Red Bull Kart Fight

RZESZÓW. Jak piszą organizatorzy imprezy  “Jesteś szybki? Sprawdź się na torze kartingowym w swoim mieście!” Zwycięzca będzie reprezentował Polskę na światowym finale Red Bull Kart Fight, na który przyjedzie cała kartingowa elita z 20 państw. Impreza zawita do 26 państw.

Rozpoczyna się ostatnia faza kwalifikacji lokalnych – amatorom kartingu zostało tylko parę dni, by dołączyć do rywalizacji i walczyć o zwycięstwo na torze. Zawody Red Bull Kart Fight są otwarte dla wszystkich niezawodowych kierowców kartingowych (którzy ukończyli 15 lat), niezależnie od tego jak długa jest ich przygoda z kartingiem. Zasady są proste: wystarczy przyjść na dowolny tor w swojej okolicy (pełna lista oficjalnych miejscówek dostępna na stronie: www.redbullkartfight.pl) i spróbować jak najszybciej przejechać okrążenie – startujący ma nieograniczoną liczbę szans na poprawę swojego czasu. Wynik uczestnika zostaje zapisany w systemie na stronie projektu. 4 najlepszych kierowców z każdego toru przechodzi do etapu regionalnego (20 lipca – Tarnów, 27 lipca  – Warszawa, 3 sierpnia – Sopot), stamtąd już tylko krok, by 15 sierpnia zmierzyć się w Krakowie z najszybszymi z całego kraju! Zwycięzca będzie reprezentował Polskę w światowym finale Red Bull Kart Fight (8 – 9 grudnia w Bolonii we Włoszech), na który zjedzie się kartingowa elita z 20 państw!

Przez cały czas trwania projektu, jego ambasador – Michał Kościuszko, jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych, na stronie www.redbullkartfight.pl udziela wskazówek pasjonatom motorsportu i zachęca do podjęcia wyzwania. Aby zwiększyć swoje szanse na zakwalifikowanie się do kolejnego etapu, można ścigać się także w wirtualnym świecie. 4 dzikie karty już zostały rozdane najszybszym graczom Red Bull Kart Fighter! Gra jest dostępna na stronie projektu www.redbullkartfight.pl.

Można też spróbować swoich sił na żywo. W Rzeszowie dla przypomnienia są dwa tory kartingowe:  ICF Karting przy ul Reja 12 oraz Reskart Racing przy ul. Hoffmanowej 19.

 

 

07-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

red-bull-kart-fight