REKLAMA

RDK organizuje zbiórkę archiwalnych zdjęć Rzeszowa i okolic

RZESZÓW / PODKARPACIE. Masz stare fotografie Rzeszowa i okolic? Chcesz dołączyć do zbiorowego przeglądu domowych archiwaliów? Przyłącz się do ogólnorzeszowskiej zbiórki zdjęć archiwalnych!

 

Pragniesz podzielić się z nami i tysiącem mieszkańców miasta swoją domową historią? Interesujesz się historią swojego miasta lub okolicy, w której mieszkasz? Dołącz do akcji Aktywny Senior, organizowanej przez Rzeszowski Dom Kultury.

Przedmiotem zbiórki są zdjęcia archiwalne, prywatne zdjęcia członków rodziny, społeczności Rzeszowa i okolic, ukazujące życie w minionym stuleciu.

Zebrane fotografie zostaną zaprezentowane na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury podczas wirtualnej wystawy, a następnie wydane w zbiorowej publikacji elektronicznej, wieńczącej projekt „Historie życiem pisane”.

Fotografie można wysyłać na adres e-mail: pobitno@rdk.rzeszow.pl. Można je również dostarczyć do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Pobitno, gdzie zostaną zeskanowane.

Szczegóły na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury. Termin przyjmowania zdjęć mija 31 maja 2021 roku.

 

rdk1

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

18-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.