REKLAMA

Rapowy koncert charytatywny dla kina Zorza i domów dziecka

|

Rapowy koncert charytatywny dla kina Zorza i domów dziecka

RZESZÓW / PODKARPACIE. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (sobota 26 grudnia 2020 r.) odbędzie się charytatywny koncert podkarpackich raperów dla rzeszowskiego kina Zorza oraz dzieci z domów dziecka. Koncert będzie zorganizowany w formie transmisji online.

pexels-photo-3990847
Foto: pexels.com / zdjęcie poglądowe

W połowie marca, zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Kultury – kino Zorza zostało zamknięte na trzy miesiące. Otwarto je 6 czerwca. 4 listopada, zgodnie z nowymi obostrzeniami dla kultury, kina ponownie zamknięto. Obecnie rząd zapowiada, że zamknięcie to potrwa przynajmniej do 17 stycznia 2021 roku.

Do 21 grudnia w kasie rzeszowskiej Zorzy można było kupować specjalnych bezterminowych voucherów.Vouchery wciąż są dostępne online na stronie: www.wspieramy-kina.pl. Koszt pojedynczego vouchera, to 17 złotych. W przypadku chęci zakupu pięciu voucherów – cena wynosi 15 złotych za sztukę.

26 grudnia, czyli w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia o godzinie 19:00 20 artystów podkarpackiej sceny rapowej organizuje specjalny charytatywny koncert, z którego pieniądze zostaną przeznaczone na zakup voucherów wspierających Kino Zorza. Zakupione vouchery trafią do dzieci z rzeszowskiego Domu Dziecka, dzieci z Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej „Tęczowy Domek” i do Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Z racji na panujące warunki w kraju, koncert odbędzie się w postaci Transmisji LIVE na kanale YouTube One Life Studio, z zachowaniem wszystkich obecnie panujących obostrzeń. Pieniądze można wpłacać na specjalnie utworzonej zrzutce: https://zrzutka.pl/42yrf6

Jednym z organizatorów akcji jest Zabor, który swego czasu nakręcił w kinie Zorza teledysk do kawałka “W starym kinie”, który można obejrzeć nad artykułem.

W koncercie wezmą udział: Majka x Zabor, DJ MRK x Pejdżer, DJ MRK x Aga Walczak, Komar EROES x Najduch EROES, Bejs x Cza Plon, Jesioł, Siedemnastka Label, YongSoul x Mr. Paul, Yelly, Zwierzak.

eca627a880249ec19913af5b81d6ded5

Źródło: mat. organizatorów

26-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rapowy-koncert-charytatywny-dla-kina-zorza-i-domow-dziecka-5799-00r2kc