REKLAMA

Ranny traktorzysta trafił do szpitala

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę w Starej Wsi  (powiat brzozowski), na drodze dojazdowej do posesji. 74-latek zatrzymał traktor i w momencie opuszczania pojazdu, przewrócił się i został przejechany przez pojazd. Mężczyzna doznał obrażeń i trafił do szpitala.

traktorr

Źródło: KPP Brzozów

W sobotę po godz. 11, służby ratownicze zostały wezwane do wypadku, który wydarzył się na drodze dojazdowej do posesji w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 74-letni mężczyzna, który kierował traktorem typu sam, zatrzymał ciągnik, bo chciał coś sprawdzić. Kiedy z niego zszedł, przewrócił się i wówczas tylne koło pojazdu przejechało po nim. – informuje KPP Brzozów 

traktor

Źródło: KPP Brzozów

Świadek zdarzenia bardzo szybko zareagował. Ratownicy medyczni udzielili pomocy rannemu mężczyźnie. 74-latek śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego został przetransportowany do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci. Przeprowadzone postępowanie wyjaśni przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP Brzozów

ASutor: Amelia Krupik


31-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.