REKLAMA

RAKSZAWA. Pijany 52-latek spowodował kolizję. Mógł zabić całą rodzinę! (FOTO)

RAKSZAWA / PODKARPACIE. Za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji odpowie przed sądem 52-latek, który w poniedziałek (22 grudnia br.) w Rakszawie doprowadził do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Na szczęście całe zdarzenie skończyło się tylko na uszkodzonych pojazdach.

303-217688

Foto: KPP Łańcut

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 17:00 na drodze powiatowej w Rakszawie. W stronę centrum miejscowości, pojazdem marki Audi, poruszała się pięcioosobowa rodzina. Z naprzeciwka fiatem jechał 52-letni mieszkaniec gminy Rakszawa. W pewnym momencie mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia pojazdów.

Pomimo znacznych uszkodzeń samochdów, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Okazało się jednak, że 52-latek kierujący fiatem był nietrzeźwy. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji odpowie przed sądem.

Źródło: KPP Łańcut

22-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

rakszawa-pijany-56-latek-spowodowal-kolizje-mogl-zabic-cala-rodzine-foto-726-00r2kc