REKLAMA

Radiowóz zdewastował pijany 36-latek! Wartość szkód to 20 tys. złotych (FOTO, NOWE INFORMACJE)

SANOK / PODKARPACIE. Wracamy do tematu uszkodzenia radiowozu-ozdoby na terenie dworca multimodalnego w Sanoku. Przypomnijmy, że w ubiegłą środę wieczorem, wandal zdewastował policyjny radiowóz służący jako rekwizyt przy jednym z lokali. Wybił dwie szyby. Dotarliśmy do pierwszych ustaleń policji. Okazuje się, że sprawcą jest 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W chwili zdarzenia był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu. Straty wstępnie oszacowano na 20 tys. złotych. Wandalowi grozi nawet 5 lat więzienia!

Do zdarzenia doszło w środę 12.04 około godziny 21:00 na terenie dworca multimodalnego w Sanoku. Pisaliśmy o tym tutaj: SANOK. Zdewastowany policyjny radiowóz-ozdoba na dworcu! (FOTO).

Z nieznanych przyczyn, wandal zaczął dewastować policyjny radiowóz, który służy jako ozdoba przy jednym z lokali. W samochodzie wybite zostały dwie przednie szyby.

Jak udało nam się dowiedzieć, sprawcą okazał się 36-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W chwili zdarzenia był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia pojazdu-rekwizytu.

36-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia ruchomego, tj. z art. 288 kodeksu karnego, za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 – informuje asp. sztab. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku nadal prowadzone są czynności w sprawie. Ostateczną decyzję zarówno co do wysokości szkody oraz kary dla wandala podejmie sąd.

Do tematu wrócimy.

W sieci krąży zdjęcie dotyczące tego zdarzenia.


foto: internet

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

TRAGEDIA: Zderzenie z ciężarówką. Pojazd zapalił się (ZDJĘCIE)


foto: KPP Ropczyce


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

17-04-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)