REKLAMA

Punkty szczepień podczas wakacyjnych imprez w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podczas weekendowych imprez miejskich w ramach akcji Atrakcje na wakacje Centrum Medyczne Medyk otworzy w Rzeszowie punkty szczepień przeciw COVID-19. Pierwszy będzie dostępny w najbliższą sobotę, 10 lipca.

NzIweDQ0Mi9jX2MvdV8xL2NjXzhjZDk5L3AvMjAyMC8xMi8xNS80OTA4LzMyNzIvZGRiZWU1MGRiOWM0NDZmZTgxODk3OGVkNDU1NDFlYzguanBlZw==_1

Foto: grafika poglądowa

 

W najbliższy weekend, w ramach akcji Atrakcje na wakacje, w Rzeszowie odbędzie się wiele imprez. Wśród nich największymi będą odbywające się w sobotę i niedzielę Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańki oraz Rzeszów Bike Festival.

Aby tego typu imprezy mogły się odbywać, abyśmy mogli cieszyć się koncertami z udziałem, publiczności, wydarzeniami plenerowymi, abyśmy mogli spotykać się np. na Rynku w restauracjach, ogródkach kawiarnianych, potrzebne jest osiągnięcie odpowiedniego poziomu szczepień przeciw COVID-19. Podczas każdej naszej imprezy będziemy o tym przypominać i prosić o szczepienie się. To służy naszemu wspólnemu bezpieczeństwu – podkreśla Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Podczas imprez z cyklu Atrakcje na wakacje dostępne będą punkty szczepień Centrum Medycznego Medyk. Apeluję do tych mieszkańców, którzy jeszcze się nie zaszczepili o skorzystanie z takiej możliwości – dodaje prezydent.

 

Podczas najbliższego weekendu, w trakcie Rzeszów Bike Festival, działały będą punkty szczepień Centrum Medycznego Medyk.

W sobotę zaszczepić się będzie można w godz. 11:30 – 17:00 w Parku Sybiraków, w niedzielę w godz. 10.00 – 18:00 na rzeszowskim Rynku.

Szczepimy szczepionką jednodawkową Johnson&Johnson, co oznacza, że od razu po szczepieniu otrzymuje się certyfikat. Szczepienie jest oczywiście bezpłatne, nie ma konieczności rejestracji. Wystarczy dowód osobisty – informuje Agnieszka Gocek z Centrum Medycznego Medyk. – W sobotę w Parku Sybiraków, oprócz możliwości zaszczepienia się, będzie można nauczyć się udzielać pierwszej pomocy w ramach naszej akcji #DajemySerce – przekazuje Agnieszka Gocek z Centrum Medycznego Medyk.

Apeluję do tych mieszkańców, którzy jeszcze się nie zaszczepili o skorzystanie z takiej możliwości. Punkty szczepień będą organizowane także podczas kolejnych wydarzeń Atrakcji na wakacje – mówi prezydent Konrad Fijołek.

 

Informacje o wydarzeniach odbywających się w ramach Atrakcji na wakacje dostępne są na stronie internetowej erzeszow.pl.

 

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

 

09-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)