REKLAMA

Psy z zalanego schroniska w Wadowicach Dolnych szukają domu!

WADOWICE DOLNE / PODKARPACIE. Schronisko dla psów Czekadełko w Wadowicach Dolnych koło Mielca, które w zeszłą środę zostało zalane przez powódź, poszukuje domu dla zwierzaków. Stworzono specjalną grupę, na której można otrzymać więcej informacji na temat oczekujących na adopcję psów.

W zeszłą środę w Wadowicach Dolnych koło Mielca doszło do zalania schroniska dla psów Czekadełko. Łącznie w schronisku przebywało 56 psów i kot.

Ewakuowane zwierzęta przebywały z tymczasowymi opiekunami. Część z nich już teraz zaadoptowała psiaki na stałe. Schronisko utworzyło facebookową grupę, na której można otrzymać szczegółowe informacje na temat adopcji zwierzaków.

Nie chcemy aby, któryś z nich musiał wracać do miejsca, w którym doznał traumatycznych przeżyć w związku z powodzią i ewakuacją schroniska – czytamy na Facebooku schroniska

Środki na wsparcie schroniska można wpłacać na konto Fundacji ANIMALS PURA VIDA: numer konta: 43 1020 4913 0000 9102 0167 2690, KOD SWIFT/BIC BPKOPLPW. Adres siedziby: 166 Wadowice Dolne, 39-308 Wadowice Górne.

Istnieje też specjalna akcja wspierająca podtopione schronisko: LINK.

 

28-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

psy-z-zalanego-schroniska-w-wadowicach-dolnych-szukaja-domu-9155-00r2kc