REKLAMA

PSL przedstawia kandydatów do Europarlamentu. Kosiniak-Kamysz, Kasprzak i Wosik w czołówce (FILM)

PODKARPACIE/RZESZÓW. Ludowcy spotkali się na podkarpackiej konwencji wyborczej i przedstawili swoich kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Polskie Stronnictwo Ludowe stawia na znanych i dlatego jedynką w eurowyborach jest Minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz. Z dwójką startuje poseł Mieczysław Kasprzak, a z trójką wicewojewoda Alicja Wosik.

 psl

Podkarpacka lista Polskiego Stronnictwa Ludowego jest wyjątkowo mocna. Zaraz za czołówką na czwartym miejscu jest radny wojewódzki i prezes Podkarpackiej Izby Rolniczej Stanisław Bartman. Z piątki startuje Justyna Piekut – prezes Wojewódzkiego Związku Młodzieży Wiejskiej Województwa Podkarpackiego, z szóstki Dariusz Dziadzio – poseł, a z siódemki Ewa Białek, która na co dzień jest pielęgniarką i dyrektorem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowej Dębie.

Listę PSL zamyka Wiesław Rygiel, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ropczycach, były poseł PSL, Magdalena Andrzejak-Klecha, komendantka wojewódzkich ochotniczych hufców pracy w Rzeszowie i Marek Owsiany, wicedyrektor podkarpackiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 25 maja.

17-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

psl-przedstawia-kandydatow-do-parlamentu-europejskiego-kosiniak-kamysz-kasprzak-i-wosik-w-czolowce