REKLAMA

Przyszli wypić alkohol, wynieśli telewizor

RZESZÓW / PODKARPACIE. Trzech mężczyzn zatrzymali wczoraj policjanci z komisariatu w Śródmieściu. Mężczyźni pili alkohol w mieszkaniu znajomej, z którego następnie wynieśli telewizor. Według pokrzywdzonej wtargnęli do mieszkania siłą, a ona piła z nimi w obawie o ich reakcję.

Do zdarzenia doszło wczoraj w bloku przy ulicy Hanasiewicza.  Jak wstępnie ustalili policjanci około godziny 15 do mieszkania pokrzywdzonej zapukało trzech mężczyzn, z których dwóch znała z widzenia. Zaczęli oni dobijać się do drzwi chcąc wejść do środka. Gdy uszkodzili drzwi kobieta wpuściła ich do mieszkania. Mężczyźni wspólnie z kobietą pili alkohol. Pokrzywdzona twierdzi, że do picia została przez nich zmuszona i zgodziła się z uwagi na ich agresywne zachowanie. Po wypiciu alkoholu mężczyźni wyszli zabierając z mieszkania telewizor.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie mężczyzn. W oparciu o zebrane informacje ustalili, że poszukiwani to mieszkańcy Rzeszowa w wieku 28, 32 lat i 40-latek bez stałego miejsca zameldowania. Około godziny 22 zostali zatrzymani w rejonie ulicy Hoffmanowej. Wszyscy byli nietrzeźwi. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj przed południem pracujący nad sprawą funkcjonariusze odnaleźli skradziony telewizor. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności i przebieg zdarzenia.

źródło: KMP Rzeszów
foto: sxc.hu

03-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

przyszli-wypic-alkohol-wyniesli-telewizor