REKLAMA

PRZEWORSK: 46-latek okradł szalet miejski. Grozi mu nawet 10 lat więzienia!

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 46-letniego mieszkańca Przeworska podejrzanego o kradzież z włamaniem do dwóch automatów poboru opłat w szalecie miejskim. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

303-199156

Foto: KMP Przeworsk

Początkiem listopada dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy z automatów zamontowanych na drzwiach szalecie miejskim, znajdujących się na przeworskim Rynku. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wyrwał z drzwi dwa automaty do poboru opłat, a następnie zabrał z nich pieniądze w kwocie około 100 złotych.

W toku czynności operacyjnych, policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że sprawcą kradzieży jest 46-letni mieszkaniec Przeworska. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki. Wczoraj usłyszał zarzut do którego się przyznał.

46-latek w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Za czyn, o który jest podejrzany grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

23-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

przeworsk-46-latek-okradl-szalet-miejski-grozi-mu-nawet-10-lat-wiezienia-9228-00r2kc