REKLAMA

Przekroczył prędkość. Chciał przekupić policjantów stuzłotowym banknotem

Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy w Przeworsku zatrzymali 63–letniego mieszkańca Warszawy, który próbował wręczyć im korzyść majątkową w postaci stuzłotowego banknotu. W ten sposób kierujący peugeotem chciał uniknąć konsekwencji za przekroczenie prędkości. Teraz może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

303-167692

Foto: Podkarpacka Policja

W niedzielne popołudnie w miejscowości Majdan Sieniawski, policjanci z Przeworska pełniąc służbę na drodze wojewódzkiej W835, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, kierujący tym pojazdem poruszał się z prędkością 72 km/h.

Policjanci za popełnione wykroczenie postanowili ukarać 63-letniego mieszkańca Warszawy mandatem karnym. Ten jednak chcąc uniknąć konsekwencji, próbował przekupić funkcjonariuszy.

Teraz, nie dość, że sprawca odpowie za popełnione wykroczenie, to jeszcze za próbę przekupstwa policjantów. O jego losie zdecyduje prokurator i sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Podkarpacka Policja

01-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.