REKLAMA

Przejażdżka na dachu samochodu. Kierowca był pijany

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena, który na dachu samochodu wiózł kolegę. Okazało się, że 23-latek wsiadł za kierownicę mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Młody mężczyzna stracił prawo jazdy i odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Policyjny patrol zwrócił uwagę na volkswagena passata, który jechał ulicą Emilii Plater w kierunku ulicy Powstańców Warszawy. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego, który na dachu swojego samochodu wiózł pasażera.

Kierowcą samochodu okazał się 23-latek, na dachu siedział  jego o dwa lata młodszy znajomy. Obydwaj to mieszkańcy gminy Boguchwała. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca volkswagena ma prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Sprawą zajmują się teraz funkcjonariusze z referatu ds. przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym. 23-latkowi grozi odpowiedzialność za kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym.

policja rzeszów

Źródło: KMP Rzeszów

15-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

przejazdzka-na-dachu-samochodu-kierowca-byl-pijany-00e8mc