REKLAMA

Protesty rolników na drogach Podkarpacia! (VIDEO)

|

Protesty rolników na drogach Podkarpacia! (VIDEO)

PODKARPACIE. Rolnicy z naszego regiony łączą siły. Blokują główne drogi w województwie wyrażając tym samym dezaprobatę do działań rządzących, a konkretnie do przegłosowanej nowelizacji ustawy dotyczącej ochrony zwierząt, tzw. “Piątki Kaczyńskiego”.

– To się nazywa społeczna ofensywa. Nikt się nie spodziewał, że ta akcja przybierze takich rozmiarów. Dziesiątki posłów zostało naznaczonych. Społeczeństwo pozna swoich posłów. Niestety władza nie chce słyszeć naszego rozpaczliwego wołania. Posłowie myślą, że my im chcemy robić na złość.. my tylko pokazujemy, że wasze decyzje nas niszczą.Policja stała się narzędziem w rękach władzy by nas zastraszać. Nie damy się! – czytamy na jednym z portali społecznościowym, profilu Agrounia.

Blokad możemy spodziewać się w kilku powiatach naszego województwa, m.in. w powiecie strzyżowski, dębickim, kolbuszowskim, mieleckim, strzyżowskim, a także w Rzeszowie oraz Krośnie.


Kadr z filmu. Agrounia / fb

Protest rolników w województwie wielkopolskim:

21-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

protesty-rolnikow-na-drogach-podkarpacia-video-6284