REKLAMA

Protest rolników w Rzeszowie zakończony. Jedna osoba ukarana mandatem

|

Protest rolników w Rzeszowie zakończony. Jedna osoba ukarana mandatem

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zakończyli działania związane z zabezpieczeniem protestu rolników. Od godziny 9:00 we wtorek protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno. Nieprzejezdna była również aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Na czas trwania protestu policjanci wyznaczyli objazdy. Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegł spokojnie.

303-228385

 

W środę 25 sierpnia o godzinie 9:00 zakończył się protest rolników. Przez 24 godziny protestujący blokowali rondo Kuronia i rondo Pobitno oraz łączącą je Aleję Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego.

Jeszcze przed rozpoczęciem protestu policjanci wyznaczyli trasy objazdów, które umożliwiały ominięcie zablokowanego rejonu. W wybranych miejscach policjanci ręcznie kierowali ruchem.

Mimo występujących utrudnień, protest przebiegł spokojnie, bez poważniejszych incydentów.

 

Jeden z uczestników protestu został ukarany mandatem. Powodem interwencji wobec kierującego ciągnikiem, który wcześniej opuścił miejsce protestu, było niezastosowanie się do zakazu wjazdu do miasta samochodem ciężarowym i ciągnikiem rolniczym.

 

KMP Rzeszów

video: Rzeszów24.pl

 

25-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

protest-rolnikow-w-rzeszowie-zakonczony-jedna-osoba-ukarana-mandatem-9329-00r2kc