REKLAMA

Prokuratura sprzedaje samochód. Cena wywoławcza: 5,9 tys. zł. Zainteresowany?

RZESZÓW. Możesz mieć samochód, którym jeździli prokuratorzy. Renault Megan Classic 1,6 z 2003 roku to samochód, który został wystawiony na sprzedaż przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie.

prokuratura4Rzeszowska prokuratura chce sprzedać 12-letni pojazd, który służył im od lat. Jest niebieski, czterodrzwiowy, typu seden, w wersji authentique. Przebieg: ponad 241 tys. km. Ma ważne ubezpieczenie (do października) i OC (do listopada). Cena wywoławcza to 5,9 tys. zł.

Samochód jest stary i wysłużony, dlatego chcemy go sprzedać. Pojazdy niekiedy są przekazywane z jednej prokuratury do drugiej, ale ten postanowiliśmy sprzedać, ponieważ są określone limity użytkowania samochodów  – mówi prok. dr Andrzej Mucha, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie. – Nowych kupować nie będziemy, ale dostaniemy od Prokuratury Generalnej, która dzieli samochody pomiędzy prokuratury, a my zgłosiliśmy zapotrzebowanie na nie.

Oferty w przetargu zgłaszać można do 12 lutego do godz. 10 w biurze podawczym PO przy ul. Hetmańskiej 45 d. Forma przetargu obliguje oferentów do wpłacenia wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej – w tym przypadku będzie to 590 zł. W razie przegranej jest ono zwracane.

Więcej informacji o przetargi i samochodzie znajdziesz tutaj.

06-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

prokuratura-sprzedaje-samochod-cena-wywolawcza-59-tys-zl-zainteresowany