REKLAMA

Problem wielu Polek. Pomoc w jego rozwiązaniu w Przemyślu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego, że nosi na co dzień źle dobrany rozmiar biustonosza. Może się to wiązać z przykrymi konsekwencjami. Diagnoza i pomoc już niebawem w Przemyślu.

d

foto: materiały nadesłane

Akcja nosi nazwę Klinika Stanika. To bezpłatne spotkanie, które jest kontynuacją polityki bieliźnianej marki Panache oferującej biustonosze do miseczki K już od 60 cm pod biustem!

Na czym polega Klinika Stanika?
Głównym celem akcji jest „wyleczenie” jak największej ilości Polek z symptomów źle dobranego rozmiaru biustonosza poprzez diagnozę brafittingową* i wypisanie przez brafitterkę recepty na właściwy krój i rozmiar biustonosza.
Poza dobraniem odpowiedniego biustonosza, Stanikowa Pani Doktor doradzi również jak dbać o zdrowie piersi.

Klinika Stanika działa aktywnie od sierpnia 2010 roku i od tego czasu gościła w ponad 50 miastach w Polsce wywołując mnóstwo wzruszeń, niespodzianek, okrzyków radości i uśmiechów. Stanikowa Pani Doktor ponownie rusza w Polskę, by jak najwięcej kobiet mogło odzyskać wiarę w siebie, cieszyć się zdrowym i pięknym biustem oraz spektakularnym efektem „bezinwazyjnej operacji brafittingowej”**.

Gwiazdy kochają Panache
Sympatyczkami bielizny marek Panache są m.in. Scarlett Johansson czy Jessica Simpson, a z polskich gwiazd Katarzyna Figura, Kasia Cichopek-Hakiel, Daria Widawska, Ilona Felicjańska, Aleksandra Kisio, Natasza Urbańska, Karolina Szostak, Ela Romanowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Beata Sadowska, Anna Popek, Magda Waligórska, Anna Gzyra.

Gdzie i kiedy?
W sobotę, 17.12.2016r. w godzinach od 10 do 20 Klinika Stanika zagości w salonie Klara w Przemyślu mieszczącym się na ul. Wojciecha Brudzewskiego 1 (Galeria Sanowa).

Specjalne atrakcje
Poza otrzymaniem od Stanikowej Pani Doktor spersonalizowanej recepty brafittingowej na właściwy rozmiar biustonosza, tylko w tym dniu otrzymasz wyjątkowy rabat 30% na drugi biustonosz z oferty marek Panache. Dodatkowo, marka Panache ufundowała dla pierwszych 5 klientek SPECJALNY BIELIŹNIANY PREZENT, a  każda klientka dokonująca zakupów produktów Panache w dniu akcji Kliniki Stanika otrzyma kobiecy upominek.

Już dziś zarezerwuj sobie ten dzień, by doświadczyć niezwykłej stanikowej metamorfozy.

* Diagnoza brafittingowa – dobranie odpowiedniego rozmiaru i kroju biustonosza zależnie od indywidualnego kształtu, rozmiaru oraz konsystencji biustu i jego umiejscowienia na klatce piersiowej danej kobiety.

** Bezinwazyjna operacja brafittingowa – dobranie odpowiedniego rozmiaru i kroju biustonosza, który wymodeluje i podniesie biust, podkreślając talię. Noszenie odpowiedniego rozmiaru biustonosza wpływa również na poprawę kształtu, konsystencji i całościowej kondycji piersi.

09-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

problem-wielu-polek-pomoc-w-jego-rozwiazaniu-w-przemyslu