REKLAMA

Prezydent Rzeszowa otrzymał nagrodę „Lider z powołania”

RZESZÓW / PODKARPACIE. 26 września, podczas Międzynarodowego Kongresu „Lider z powołania”, prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc otrzymał tytuł “Lider z powołania” w kategorii “Lider XXI wieku”.

tadeusz-ferenc

Foto: UM Rzeszowa

„Lider z powołania” to charyzmatyczna osoba mocno zaangażowana w dany obszar działania, która dba o rozwój swoich pracowników na wielu płaszczyznach oraz wspiera m.in. kwestie ekologiczne i społeczne – czytamy na stronie Urzędu Miasta Rzeszowa.

Celem Programu „Lider z powołania” jest wyłonienie i nagrodzenie wyjątkowych menadżerów-liderów w takich dziedzinach, jak kultura i sztuka, sport, gospodarka, biznes, zarządzanie, rozwój regionalny, nauka i edukacja, medycyna, innowacje, społeczeństwo. Program organizuje polsko-angielski Magazyn Why Story.

Wśród dotychczasowych Laureatów „Lidera z powołania” znaleźli się między innymi: Michał Żebrowski, Anna Dymna, profesor Jacek Majchrowski – prezydent Krakowa, Jerzy Owsiak, Janusz Cieślak – prezes Europejskiego Klubu Biznesu, czy Maciej Zień – znany projektant mody.

Źródło: UM Rzeszowa

30-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

prezydent-rzeszowa-otrzymal-nagrode-lider-z-powolania-8107-00r2kc