REKLAMA

Prezydent RAFAŁ PIECH do MORAWIECKIEGO: Skończcie kłamać obrzydliwie!

tvPolska.pl: Prezydent Rafał Piech gościł na antenie tvPolska.pl. Prezydent Siemianowic Śląskich zwrócił uwagę na skandaliczne działania premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra Adama Niedzielskiego, wypunktowując kłamstwa i manipulacje rządu.

Prezydent Rafał Piech zabrał głos w sprawie notorycznych kłamstw polskiego rządu w dobie walki z koronaświrusem. Lider ruchu Polska Jest Jedna oraz prezydent Siemianowic Śląskich ostro i jednoznacznie osądził działania i decyzje podejmowane przez premiera Morawieckiego i jego najbliższych współpracowników.

– Myślę, że to przygotowanie pod kolejne obostrzenia, kolejne lockdowny. Choć rząd chciał już wcześniej wprowadzić ten przymus szczypawkowy, choć, jak ja to zawsze powtarzam, że naród polski naród to jest mądry naród ludzi świadomych, o wielkich wartościach, wielkiech sercach. Którzy przez tyle czasu walczyli o wolność, o niepodległość. Tym bardziej teraz, nie pozwolimy sobie odebrać tej wolności – podkreślił prezydent Rafał Piech.

– Hipnoza dalej trwa. Ludzie niestety wyłączają myślenie, a naszym zadaniem jest ich uświadamiać. Na przykładzie innych państw europejskich, na przykład Portugalii, gdzie 92% ludności jest wyszczepione, na przykładzie Irlandii, gdzie 94% populacji jest wyszczepione. I Portugalia wprowadza stan klęski. Wiemy, że Irlandia przygotowuje się do twardego lockdownu. Noszą maseczki, a mają 300% więcej zachorowań! – podkreślił Piech.

– Cały czas mówięc, uświadamiam mieszkańców, pytam: Jeśli jest prawie 100% populacji wyszczepionej, to jak można wprowadzać lockdown, jak można wprowadzać stan klęski? Dzisiaj mam informacje, iż kolejny ekspert twierdzi, że prezydent Siemianowic Śląskich mówi nieprawdę. Że trzeba patrzeć na inne kraje europejskie, gdzie zgonów po szczepieniach jest znacznie mniej. Zatem, jeśli w Portugalii 100% populacji jest wyszczepione, to po co ten stan klęski? – zapytywał prezydent Siemianowic Śląskich.

– Wy jesteście ekspertami, tak pięknie wprowadzacie Polaków w błąd. Przecież obiecywaliście im jeszcze parę miesięcy temu, że nie będzie ciężkich przebiegów, nie będzie hospitalizacji, a już w ogóle nie ma mowy o zgonach. Dzisiaj wiemy, że 40% osób, które trafiają do szpitala i umierają, to są osoby zaszczepione – podkreślił dobitnie Rafał Piech.

– Tak naprawdę tylko 50% populacji jest wyszczepione. A co dopiero by było, gdybyśmy mieli 100% populacji zaszczepione? Mielibyśmy 100% zaszczepionych w szpitalach i 100% zgonów wśród zaszczepionych. Więc przestańcie obrzydliwie kłamać i wprowadzać Polaków w błąd. A co zaś do obostrzeń, jestem zszokowany działaniem rządu, który tak naprawdę nakręcił tę czwartą falę. Myślę, że teraz każdy rząd na świecie nakręca czwartą falę, i dlatego mamy tyle zachorowań.

– Ci, którzy są zaszczepieni chodzą wśród rodziców, dziadków i zarażają. Stąd tyle zachorowań. Dlatego mamy tyle hospitalizacji i zgonów – wyjaśnił prezydent Piech.

– To jest paranoja, co robi rząd. Mam nadzieję, że ludzie to zrozumieją.

Na pytanie o działania ministra Niedzielskiego, który zapowiadał iż obostrzenia nie będą skuteczne, a mimo to je wprowadził, Piech odparł:

– Myślę, że scenariusz płynie od doktora Fauciego ze Stanów Zjednoczonych. I każdy premier, każdy minister jest wykonawcą tego planu. Ludzie, niestety, kupią wszystko – stwierdził Piech.

– Choć Polska jeszcze inaczej funkcjonuje. Ludzie, którzy przeszli lata pięćdziesiąte, sześćdziesiąte. Dobrobyt rodzi ludzi słabych. To się stało na Zachodzie, w Ameryce. Oni są nauczeni komfortu, dobrobytu, luksusu. I dla nich, proszę zobaczyć, najważniejsze jest, żeby był święty spokój. Polacy podchodzą do tego inaczej, mamy zupełnie inne wartości. Tu w Polsce rodzina, małżeństwo jest wartością. Jesteśmy patriotami, trzymamy się razem i myślimy trzeźwo – ocenił prezydent.

– Dziś jest nowa jednostka chorobowa, nazywa się “nagle”. Umarł “nagle” w wieku szesnastu lat. Jest bardzo częsta wśród sportowców, trenerów. Ta jednostka chorobowa nie ma przyczyny, po prostu zmarł “nagle”.

Zapytany o działania Lewicy, która domaga się paszportów dla zaszprycowanych, prezydent wspomniał także o innej, niebezpiecznej jednostce chorobowej, która nazywa się “głupota”. Ma ona rozprzestrzeniać się najszybciej i bardzo atakować polityków, naukowców i lekarzy.

– Oni stworzyli nową religię, nazywa się “nauka”. Mówią, że wierzą w naukę, zrobili z niej swojego bożka. Nauka jest na pierwszym miejscu. Niestety na “głupotę” nie ma lekarstwa – stwierdził Piech. – Jeśli w państwach, gdzie 100% osób jest wyszczepionych wprowadza się lockdowny, to po co są obowiązkowe szczepienia i paszporty covidowe?

Wyjaśnił, iż ruch Polska Jest Jedna zorganizował protest skierowany przeciwko działaniom polskiego rządu. Zapewnił, że wolni Polacy dalej walczą z segregacją sanitarną i nie poddają się wymogom sanitaryzmu.

– Mam nadzieję, że minister zdrowia, że eksperci i rządzący już wkrótce zostaną rozliczeni – podkreślił prezydent Rafał Piech.

ZOBACZ TAKŻE:

Prezydent PIECH : Morawiecki i Niedzielski będziecie osądzeni i rozliczeni. Młodzi ludzie UMIERAJĄ

tvPolska

 

08-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)