REKLAMA

Prezydent Białegostoku: Z pełnym przekonaniem rekomenduję rzeszowianom Konrada Fijołka (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Z pełną odpowiedzialnością, z pełnym wewnętrznym przekonaniem rekomenduję rzeszowianom Konrada Fijołka – mówił podczas czwartkowej konferencji prasowej prezydent Białegostoku, Tadeusz Truskolaski. Jej tematem była rozbudowa oraz zarządzenie infrastrukturą stadionową i rekreacyjną.

BGP210422KFk-13

Foto (2): Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój Rzeszowa 2.0

Łączy nas to, że jesteśmy Polską Wschodnią i to, że nasze miasta się rozwijają. Tak się składa, że Rzeszów potrzebuje teraz nowego gospodarza. Ja z pełną odpowiedzialnością, z pełnym wewnętrznym przekonaniem rekomenduję rzeszowianom Konrada Fijołka – powiedział Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku.

Dlaczego? Dlatego, że jest to człowiek stąd, jest to człowiek samorządu, człowiek który wyrósł z samorządu i który czuje samorząd. To nie jest człowiek który reprezentuje jakąś partię. To nie jest człowiek przywieziony w teczce. Nie należy do żadnej partii – argumentował Truskolaski.

 

Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku, który jest też prezesem Zarządu Unii Metropolii Polskich przekazał Konradowi Fijołkowi Księgę Dobrych Praktyk. W dokumencie tym mają znajdować się wytyczne, jak budować i zarządzać infrastrukturą sportową, na podstawie stadionu miejskiego w Białymstoku.

BGP210422KFk-06

Białystok od 2014 roku posiada stadion miejski, który, jak podkreślał prezydent Truskolaski, przynosi dochód do budżetu miasta, pełniąc różnorodne funkcje.

To jest stadion, na którym na przykład ostatnio odbyła się wystawa kwiatów. To stadion, na którym odbywają się spotkania rodzinne, czy firmowe – mówił prezydent Białegostoku, zaznaczając, że dwie trzecie odwiedzających obiekt ludzi przychodzi na inne wydarzenia niż sportowe.

Mówimy o samorządzie w sposób konkretny. Mówimy o konkretnych rozwiązaniach, o możliwościach finansowych, o tym co się da zrobić, a czego nie. Ale także korzystamy z tego know-how i bardzo dobrych praktyk, jakie mają polscy samorządowcy i Polska samorządowa – podkreślił podczas konferencji kandydat na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek.

 

Oprac. Kacper Ciuba

Źródło: Konrad Fijołek / Facebook, Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój Rzeszowa 2.0

22-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)